Заняття 4.1 (українською мовою)
МОЄ ТІЛО
Цілі:
Практична: закріплення уявлень про будову тіла.
Освітня: знайомство з новим лексико-граматичним матеріалом.
Нові ЛО: head, shoulder, arm, hand, finger, hip, leg, foot, knee, toe, face, hair, eye, ear, nose, mouth, lip.
Розвиваюча: розвиток мимовільного запам’ятовування і зорової пам’яті.
Виховна: виховання бажання займатися спортом, бути здоровим і сильним.
******ХІД ЗАНЯТТЯ******
1. ПОЧАТОК ЗАНЯТТЯ.
Міні-діалог «Вітання».
2. ФОНЕТИЧНА РОЗМИНКА.
Повторіть з дітьми римування «Colours»:
One, two,
Green and blue.
Up and down,
Red and brown.
Стежте за вимовою та інтонацією.
3. ЗНАЙОМСТВО З НОВИМ ЛЕКСИЧНИМ МАТЕРІАЛОМ.
Запропонуйте дітям розглянути малюнок ляльки в робочому зошиті (РЗ, с. 9). Називайте слова, пропонуючи дітям повторювати їх хором і показувати називане на малюнку. Запропонуйте дітям ланцюжком повторювати за вами слова, торкаючись названої частини тіла.
4. ЗНАЙОМСТВО З ПІСЕНЬКОЮ-ЗАРЯДКОЮ «HEAD AND SHOULDERS».
Head and shoulders
Knees and toes, knees and toes,
Head and shoulders.
Knees and toes, knees and toes,
Eye and ear and mouth and nose.
Head and shoulders,
Knees and toes, knees and toes.
Розкажіть дітям, що пісенька «Head and shoulders» - зарядка. Повторіть про необхідність робити зарядку і промовте слова пісні, торкаючись названих частин тіла. Проспівайте пісеньку разом із дітьми кілька разів.
5. ЗАКРІПЛЕННЯ ЛЕКСИЧНОГО МАТЕРІАЛУ.
1) Гра «Покажіть мені, будь ласка».
Поясніть дітям значення вислову Show me, please. Попросіть їх показувати ті частини тіла, які ви називатимете.
2) Гра «Луна».
Опрацюйте звучання найскладніших слів у грі «Луна».
Виразним шепотом і з чіткою артикуляцією вимовляйте слова теми «My Body». Діти хором повторюють слова за вами.
6. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ.
Попросіть дітей ланцюжком попрощатися одне з одним.