Информация
|
Заняття 3.1 (українською мовою)ЧИСЛА
Цілі: Практична: закріплення уявлень про однину і множину іменників. Освітня: введення нового лексико-граматичного матеріалу. Нові ЛО: one, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten. Структура для розуміння: Let’s count! Розвиваюча: розвиток наочно-образного мислення, довільного запам’ятовування, слухової і зорової пам’яті. Виховна: виховання бажання навчатися та радіти своїм успіхам.
******ХІД ЗАНЯТТЯ******
1. ПОЧАТК ЗАНЯТТЯ.
Вітання «Hello» ланцюжком.
2. ФОНЕТИЧНА РОЗМИНКА.
Казка про Язичок Одного разу Mr Tongue пішов на прогулянку до лісу. По дорозі він зустрів двох їжачків, які щось шукали в траві. Один їжачок фиркав так: (f-f-f), а інший: (v-v-v). Високо на дереві сидів птах і кричав: (ʌ-ʌ-ʌ). Mr Tongue задивився на птаха і ледь не наступив на змію. Змія скривджено зашипіла: (s-s-s), але тут у неї випав передній зуб і вийшло: (Ɵ-Ɵ-Ɵ). Змія зніяковіла і поповзла, а Mr Tongue пішов далі.
3. ЗНАЙОМСТВО З ОСНОВНИМИ СЛОВАМИ: ЧИСЛІВНИКАМИ 1-10.
Розкладіть на столі п’ять іграшок і запропонуйте дітям порахувати їх (Let’s count!One, two, three, four, five). Для повного засвоєння лічби порахуйте інші предмети в кімнаті (олівці, стільці, столи і т. п.). Потім додайте до п’яти іграшок ще п’ять інших. Порахуйте разом із дітьми (one, two, three, four, five), зробіть невелику паузу і продовжте (six, seven, eight, nine, ten). Закріпіть лічбу, перерахувавши іграшки ще раз.
4. ЗАКРІПЛЕННЯ ЧИСЛІВНИКІВ. ВИКОНАННЯ ТВОРЧОГО ЗАВДАННЯ В РОБОЧОМУ ЗОШИТІ.
Запропонуйте дітям вирізати з кольорової вставки всі картинки, що належать до теми «Numbers», потім перерахувати тварин і предмети на них і викласти картинки на столі в порядку зростання кількості зображень. Наприклад: one fox, two dogs тощо.
5. ЗНАЙОМСТВО З ПОНЯТТЯМ ОДНИНИ І МНОЖИНИ ІМЕННИКІВ ТА ПРАВИЛОМ УТВОРЕННЯ МНОЖИНИ.
Поясніть дітям, що в англійській мові, коли мають на увазі одне, наприклад собаку, говорять: one dog або a dog. Коли собак стає багато, до них «прибігає» закінчення (s) або (z). Наприклад: two dogs. Пограйте з дітьми. Запропонуйте їм додавати закінчення (s), (z) до тих слів, які ви називатимете. Наприклад: T: A frog. Ch: Frogs. Поясніть дітям, що маленьке слово a, яке англійці ставлять перед іменниками,- дуже полохливе й дружить тільки з тими словами, які стоять в однині, наприклад, одна кішка – a cat. Коли кішок стає багато, слово а починає боятися і тікає, наприклад, a cat – two cats.
6. ЗАКРІПЛЕННЯ ЧИСЛІВНИКІВ (РЗ, с. 6).
Запропонуйте дітям наклеїти картинки з потрібною кількістю тварин або предметів в робочий зошит, починаючи з однієї лисиці і закінчуючи десятьма ведмежатками. Перерахуйте тварин і предмети ще раз.
7. ЗНАЙОМСТВО З ПІСЕНЬКОЮ «10 LITTLE HARES».
One little, two little, three little hares. Four little, five little, six little hares. Seven little, eight little, nine little hares. Ten little hare-girls (hare-boys). Запропонуйте дітям прослухати пісеньку «10 LITTLE HARES». Поясніть дітям значення слів hare-girl і hare-boy, намалювавши на дошці зайчика з бантиком hare-girl і зайчика в шортиках - hare-boy. 8. РОЗУЧУВАННЯ РИМУВАННЯ «POTATOES».
One potato, two potatoes. Three potatoes, four, Five potatoes, six potatoes, seven potatoes. More! Познайомте дітей з римуванням. Запропонуйте їм перерахувати всі картоплини і розповісти римування з опорою на картинку (РЗ, с. 6). Поясніть значення слова More і промовте римування кілька разів хором.
9. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ.
Перерахуйте пальці на лівій руці, помахайте нею і попрощайтесь з дітьми: Goodbye! |





































